Üzemvezetőt (F/N/H)

assets/images/a/ZCF_Gy%C3%B6rk%C3%B6ny-ae2126a1.jpg
kedves: állásajánlat
Terület: Zambelli Group, Roof Drainage
elhelyezkedés: location Györköny/ HU

Annak érdekében, hogy tovább növekedhessünk és györkönyi telephelyünket felkészítsük a jövő kihívásaira, a legrövidebb kezdési határidővel üzemvezetőt (f/n/h) keresünk.

Feladatok

  • A kijelölt gyártási területek irányítása
  • Termelés- és kapacitástervezés, a minőségi elvárások és szállítási határidők betartása érdekében
  • Anyaggazdálkodás a termelés számára (alapanyagok, félkésztermékek, segédanyagok)
  • A folyamatok optimalizálására és a termelékenység növelésére irányuló intézkedések kezdeményezése / bevezetése / fenntartása
  • Modern irányítási rendszerek bevezetése
  • Gyártási költségek, elő- és utókalkulációk, értékelések elkészítése
  • Intézkedések a munkavédelmi és tűzvédelmi előírások betartásának érdekében

Követelmények

  • Műszaki végzettség, műszaki felsőfokú vézettséggel rendelkezők előnyben
  • Termelésirányítás/tervezés vagy a termelésoptimalizálás területén szerzett szakmai tapasztalat
  • Vállalati gondolkodás és cselekvés, gyakorlatias hozzáállás
  • MS Office ismeretek, ERP tapasztalat
  • Kereskedelmi alapismeretek és felfogás
  • Felelősségteljes és sturktúrált munkavégzés
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Német és/vagy angol társalgási szintű nyelvismeret

Felkeltettük az érdeklődésedet?
Akkor küldje el nekünk jelentkezését a legkorábbi kezdési dátummal! Ha bármilyen kérdése van, kérjük, ne habozzon kapcsolatba lépni velünk.

Go back

Zambelli Holding GmbH Passauer Straße 3+5, D-94481 Grafenau/Haus im Wald

+49 85 55 409 0